Solar System sp. z o.o.

Specjalizujemy się projektowaniu i instalacji systemów fotowoltaicznych w oparciu o najlepsze podzespoły na rynku. Do każdej inwestycji dobieramy najefektywniejsze moduły fotowoltaiczne, falowniki oraz zabezpieczenia. Producenci urządzeń to firmy posiadające najnowocześniejsze technologie na rynku. Stawiamy na jakość i niezawodność, która znajduje odzwierciedlenie w dbałości montażu instalacji.

tel.: 510109880

Szczecin 70-542 ul. Rynek Sienny 2/4

NIP: 9552547362

solano-fotowoltaika.pl

SunMax Beata Rychlicka

Jesteśmy lokalną firmą, która działa w okolicach od Kołobrzegu, przez Koszalin po Słupsk.
Naszą specjalnością są instalacje fotowoltaiczne różnego typu, od instalacji dachowych do naziemnych. Znamy się na rynku i możliwościach dofinansowania, pomagamy w uzyskaniu kredytu lub leasingu. Oferujemy profesjonalną, bezpłatną wycenę opartą o profesjonalne programy do fotowoltaiki. Doradztwo w wyborze najlepszej instalacji, omawiamy system montażu oraz szczegóły podłączenia do sieci energetycznej. Dokonujemy zgłoszenia w imieniu klienta do zakładu energetycznego w ramach zawartej umowy.
Charakteryzujemy się krótkimi terminami realizacji, profesjonalną kadrą oraz sprzętem. Używamy tylko podzespołów renomowanych firm z wieloletnim doświadczeniem.
Jeśli szukają Państwo instalacji fotowoltaicznej zapraszamy do kontaktu.

Adres: Darłowo, ul. Długa nr 1

Tel.: 792939393

www.sunmax.pl

Zakład Usługowo – Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik

Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie odnawialnych źródeł energii dla budynków mieszkalnych oraz usługowych. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do inwestora i kompleksową obsługą od projektu po realizację. Oferujemy wsparcie po zakończeniu inwestycji.

Adres: Szczecin ul. Antosiewicza 1

Tel: 512053434

www.elwiko.pl

Renovo sp. z o.o. spółka jawna

Importer bezpośredni Odnawialnych Źródeł Energii, specjalizującym się w organizacji oraz dostawie, realizacji projektów OZE wielu mocy. Działamy w branży Energetycznej oraz Importowej od lat. Bez pośredników – wyjazdem z fabryki pod wskazany adres. Moduły fotowoltaiczne oraz falowniki dostępne w ofercie są sprzętem sprawdzonym, z gwarancją spełnienia wymagań wielu projektów. Proponowana przez nas oferta jest ofertą technicznie dobrą, w konkurencyjnej cenie. Potrzeba każdego projektu, mogąca zainteresować Prowadzących instalacje PV każdej mocy, Specjalistów z branży budowlanej i nieruchomości, wszystkich Inwestorów Zainteresowanych OZE.

Adres: Szczecin 70-483, Aleja Wojska Polskiego 99

Tel.: 604463091

NIP: 8522657648

www.panele-sloneczne.com

Comeko Plus Sp. z o.o.

Comeko Plus specjalizuje się w dostarczaniu ekologicznych rozwiązań dla domów, firm oraz gospodarstw rolnych. Firma posiada w swoich szeregach specjalistów branży energii odnawialnej z długoletnim doświadczeniem: doradców, projektantów, instalatorów. Dzięki temu mamy pewność, że usługi są przez nią świadczone w sposób profesjonalny oraz rzetelny. Warto dodać, że Comeko Plus pracuje tylko na najwyższej jakości podzespołach (firma jest m.in. oficjalnym partnerem polskiego producenta modułów fotowoltaicznych – Selfa GE S.A.).

Adres: Szczecin, 71-303 Pogodno, ul. Trentowskiego 31

Tel.: 666-696-678

NIP: 852-265-97-07

www.comekoplus.pl

ICS Solar Sp. z o.o.

ICS Solar to zespół ekspertów od fotowoltaiki: projektantów, montażystów i doradców. Wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy przez wiele lat na rynku niemieckim i austriackim. Dzięki temu teraz możemy oferować najwyższą jakość w Polsce, wyróżniając się niezawodnym sprzętem najlepszych marek, których jesteśmy partnerami, szybko opracowywanymi projektami, które zawsze indywidualnie dopasowujemy do potrzeb klienta, oraz bezinwazyjnym montażem przeprowadzanym przez profesjonalną ekipę ICS Solar.

Adres: Szczecin 70-466, Monte Cassino 34

NIP: 8513223488 (ICS SP. Z O.O ul. Warzymice 53/9, WARZYMICE 72-005)

Tel.: 505 465 081

Od 2017 roku w branży fotowoltaicznej

www.icssolar.com

RFG Group

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną, powstałą na bazie wieloletniej działalności w branży dekarskiej.
Po połączeniu z firmą Amber Bridge, założonej w 2000 roku przez inżynierów Politechniki Szczecińskiej rozszerzyliśmy zakres Usług o odnawialne źródła energii. Oferuję kompleksowe rozwiązania, dla ekologicznych i oszczędnych domów. Nasze projekty współtworzymy z inwestorem, celem optymalizacji kosztów i efektu końcowego. Wykorzystujemy głównie materiały uznanych producentów (Thier I), ale mamy także w ofercie, dobrej jakości produkty mniejszych producentów.

Adres: Szczecin 71-480 ul. Księcia Borysa 23

Tel.: 601090030

NIP: 8512394816

www.rfggroup.pl

Clear Energy Sp. Z O.O.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE) dla gospodarstw domowych, firm i rolników. Specjalizujemy się w fotowoltaice czyli zamianie energii słonecznej na energię elektryczną.

Adres: Szczecin 71-011 ul. Mieszka I 80

NIP: 9552528471

Od 2019 roku w branży fotowoltaicznej.

www.clearenergy.pl